Nazywam się Dariusz Lipiński dziękuję za odwiedzenie mojej strony, jestem przekonany że moja oferta spełni Twoje oczekiwanie i zachęci do współpracy jako partner biznesowy. Z mojej strony mogę zagwarantować pomoc w realizacji wyznaczonego celu jakim jest dodatkowy zarobek w marketingu sieciowym & internetowym.

Aktualnie zajmuję się MLM , oraz innymi projektami, które pomagają nam w codziennym życiu zarabiać lub oszczędzać pieniądze.

Od 2006 roku z sukcesem interesuje się  narzędziem  internetowego marketingu jakim są programy partnerskie , od 2014 zajmowałem się MLM (multi level marketingiem) FM Group, od maja 2017 Prouve od tego czasu zauważyłem duże zmiany na lepsze, zacząłem słuchać ludzi z doświadczeniem w danej branży, uczyłem się od najlepszych, którzy osiągnęli sukces, zacząłem czytać książki tematyczne, uczestniczyłem w meetingach, konferencjach, warsztatach, szkoleniach, odbyłem kurs rozwoju osobistego w Broku, który polecam każdemu a od 2015 rozszerzyłem moją wiedzę o branże reklamową,  która oferuje wspaniałe możliwości dla tych, którzy wiedzą, jak skutecznie się reklamować. Interesuje się również krypto-walutami.

Od czerwca 2020 zacząłem inwestować na platformie handlu społecznościowego NAGA (wiodąca na świecie społeczność inwestująca w realne akcje, kontrakty CFD, kryptowaluty, fundusze ETF i forex poprzez automatyczne kopiowanie najlepszych traderów naszej społeczności.)

Nie musisz znać się na Giełdzie – zostaw to Traderom i daj sobie szansę na zyski niezależnie od sytuacji rynkowej.
NAGA POLSKA TRADERS TEAM

Jeżeli chcesz zarabiać, zmienić coś w swoim dotychczasowym życiu to skontaktuj się ze mną ja postaram się pomóc jak tylko potrafię.

Podstawowe informacje:
Imię:                                  Dariusz
Nazwisko:                         Lipiński
Data urodzenia:               25.10.1978
Miejsce zamieszkania:    Ostrzeszów
Wykształcenie:                 inż. Informatyk